Závěr letošních prázdnin v Poodří bude patřit tradiční cyklojízdě Tour de aleje. Zapište si datum 3. 9. Startujeme ze sportovního areálu obce Libhošť. Jsme velmi rádi, že se můžeme opět […]

Závěr letošních prázdnin v Poodří bude patřit tradiční cyklojízdě Tour de aleje. Zapište si datum 3. 9. Startujeme ze sportovního areálu obce Libhošť. Jsme velmi rádi, že se můžeme opět sejít, společně se vydat za krásami Poodří a podpořit tak ochranu stromů a alejí v naší krajině.Nenechte si ujít bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Můžete se těšit na kratší i delší trasu s naučnými zastaveními a poutavým povídáním o místní krajině, její historii a opeřených, chlupatých i šupinatých obyvatelích, pro děti připravujeme divadélko a písničky.

V cíli na Vás bude čekat bohaté občerstvení, ekohrátky a setkáni s netopýry, soutěže o ceny a prezentace elektrokol.Startovné pro letošní ročník je dobrovolné! Každý účastník bude zařazen do tomboly o pěkné ceny. Rezervujte si svůj startovní balíček už nyní a registrujte se na letošní ročník Tour de Aleje 2022. Přijďte si s námi popovídat na stánek o naši práci v Poodří. Zakoupením drobností se stromovou tématikou nebo na Poodří žije | Darujme.cz přispějete na ochranu stromů a alejí v naší krajině.A jak se nám jelo alejemi v roce 2020? Připomeňte si to v následujícím videu: Tour de aleje 2020 – YouTube.

Článek dostupný z: https://www.adam.cz/pozvanka-na-tour-de-aleje-2022/

krskova@rdmkv.cz | + posts

redaktorka