Načítám Akce
  • akce již proběhla.

e-VSTUPENKY zde:
www.smsticket.cz/mista/3412
===
Cestovatelský stand-up o 3 měsíční sólo cestě nalehko, s minimálními náklady, ale o to více zážitky.
Během 3 měsíční sólo cesty po Havaji se dá stihnout ledacos. Michaela Hrdá projela 4 ostrovy, kde surfovala, chodila po horách, bydlela na stromě s hvězdou české Cestománie, stala se součástí havajské svatby nebo si nechala uletět letadlo.
Většinou stopovala, ale taky se projela na kajaku, plachetnici, pořádný mašině i v policejním autě. Plavala s delfíny i želvami nebo se honila s divočáky.
Přitom stále cestovala relativně nalehko a za hubičku i přesto, že je Havaj jedna z nejdražších zemí, kde kdy byla!
Přijďte se inspirovat na svou (třeba i sólo) cestu, tipy a triky jak na to vás neminou. Nebo si přijďte jen vyslechnout cestovatelský havajský stand-up.

===
KOLEM SVĚTA – cyklus cestovatelských přednášek
Pořádá a uvádí Karel Wolf, info@kolemsveta.cz
Přednáší a promítá obyčejná cestovatelka/amatérská fotografka/ profesionální učitelka Míša Hrdá
===
VSTUPENKY:
www.smsticket.cz/mista/3412
Ke vstupence je možné taky zakoupit strom. Ten za vás na jaře společně s dobrovolníky zasadíme podél cest a polí na Pardubicku a změníme tak ráz krajiny. I vy se k sázení můžete přidat – sledujte @miskephotos, událost se objeví tam. Pokud máte kdekoliv pozemek v podobě pole/polní cesty a uvítali byste tam více stromů/remízků/solitérů dejte vědět rádi vás podpoříme. Pokud chcete výsadbu stromků podpořit větší částkou než nabízíme se vstupenkami, napište nám prosím na michaela.hrdaa@gmail.com
===
MÍSTO KONÁNÍ:
– odkaz na živé vysílání dostanete po zakoupení e-Vstupenky 30 min před začátkem přednášky emailem
– pokud nestihnete živé vysílání, zašleme odkaz na záznam přednášky
– promítáme prostřednictvím Zoomu
– připojte se raději dříve, vypněte si mikrofon a kameru, aby nebyla rušena přednáška. Dotazy je možné klást prostřednictvím “chatu”

Na obrázku může být: one or more people, mountain, sky, outdoor a nature, text that says 'HAVAJ ZA HUBIČKU Cestovatelsky stand-up 3 mesíční sólo ceste nalehko, s minimálními náklady, ale to více zážitky.'