Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Připojte se k workshopu zaměřenému na primární prevenci, konkrétně na téma „Bezpečně v on-line prostoru“který se uskuteční v pondělí 9. listopadu cca od 10:30 do 13:30.

Přihlásit se můžete přes Google formulář zde :  https://1url.cz/@workshop_Vysocina

Workshop bude moderovat krajská poradkyně Kraje Vysočina, Mgr. Miroslava Šeredová, a v rámci programu budou prezentovány následující příspěvky:

  • 10:30 – 10:35 Úvodní slovo, představení projektu Krajská rodinná politika (MPSV, krajská poradkyně Kraje Vysočina)
  • 10:35 – 11:25 Specializace na bezpečnostní témata se zaměřením na problematiku škol, mládeže a seniorů: Rizika získávání informací na sítích Co je pravda a co lež? (Aneb jak se orientovat v dnešní záplavě informací) – Akreditovaný lektor
  • 11:25 – 11:35 Pauza
  • 11:35 – 12:25 Specializace na bezpečnostní témata se zaměřením na problematiku škol, mládeže a seniorů, Erasmus + Audiovizuální nástroje pro bezpečné chování v on – line prostředí (Lektor primární prevence na ZŠ)
  • 12:25 – 12:35 Pauza
  • 12:35 – 13:25 Specializace na bezpečnostní témata se zaměřením na problematiku škol, mládeže a seniorů, Erasmus + Informační systém pro mládež – ČR x Evropa (Lektor primární prevence na ZŠ)
  • 13.25 – 13:30 Závěr

(Pozn.: Výše uvedený program je orientační, může dojít ke změně řečníků či časovému určení jednotlivých příspěvků. Děkujeme za pochopení.)

Workshop bude vysílán naživo na YouTube kanálu „Projekt Krajská rodinná politika“ a pro jeho sledování stačí otevřít odkaz, který Vám zašleme. Vysílání bude neveřejné, tzn. že se k němu půjde připojit pouze přes získaný webový odkaz.

Pokud nestihnete začátek workshopu, je možné se prostřednictvím odkazu přihlásit i v jeho průběhu. Pro zájemce, kteří nestihnou workshop online, bude možné jeho puštění ze záznamu na našem YouTube kanálu.

Během vysílání bude možné vystupujícím pokládat dotazy dvěma způsoby:

  1. Prostřednictvím chatovacího okna YouTube, které naleznete vpravo vedle okna, kde budou vystupující. Pro tento způsob dotazování je nutné mít založený účet na YouTube, nebo e-mailový účet na Google.
  2. Prostřednictvím odkazu: https://www.sli.do/, kde do okénka s # napíšete číslo: 25524. Následně se Vám zobrazí webová stránka, kde napíšete svůj dotaz a případně vyplníte své jméno, resp. název organizace.

Dotazy nebudou zodpovídány písemně, ale ústně přímo vystupujícími.