Načítám Akce
  • akce již proběhla.
Autorka mnoha knižních ilustrací a také dvou vlastních knih: Králík je taky jenom člověk, nominované na Zlatou stuhu 2020 a zařazené do prestižního mezinárodního katalogu dětských knih White Ravens 2021, a …A pak na mě mrkla, zařazené do katalogu Nejlepší knihy dětem 2020/2021, k nám do Cukrářství zavítá 2. listopadu totoho roku.
Komára nám bude povídat o tom, co všechno její práce obnáší, jak knihy a ilustrace vznikají a jak se stane, že ilustrátor nějakou knížku i napíše. A právě na její autorské knížky se podíváme trochu víc zblízka a užijeme si malou tématickou výtvarnou dílnu.
Událost je vhodná pro děti od 3 do 10 let s tím, že prosíme rodiče/starší sourozence/prarodiče.. dětí mladších 6 let, aby byli během programu a výtvarné dílny nablízku pro případ, že dítě bude potřebovat pomoc např. s vystřihováním.
Vstupné 100kč/dítě& 1 doprovod zdarma, rezervace je velmi doporučená, neboť počet míst je omezen. Veškerý materiál k výtvarné dílně zajištěn. Po skončení programu bude možnost nákupu knih autorky.