Načítám Akce
  • akce již proběhla.

TŘEBÍČ – Nově otevřenou výstavu v bývalé konírně třebíčského zámku zajisté ocení všichni milovníci legendárních autíček. Až do 11. října je k vidění okolo 2 500 malých autíček nadšeného sběratele Michala Cakla z nedalekých Lesonic. A několik exponátů je vypůjčeno z výstavy Klukovský sen v Rokytné.

„Vystavené jsou modely autíček všech velikostí, druhů a barev. K potěše oka i duše. Díky výstavě se můžeme vrátit nejen do doby dětství svého, ale i našich ratolestí,“ uvedla náměstkyně hejtmana pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Jana Fischerová s tím, že výstava může být ideálním výletním cílem při toulkách Vysočinou.

Výstava Majklova autíčka je otevřena po dobu letních prázdnin denně od 9.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 17.00 hodin. V září a říjnu platí stejná otevírací doba s tím rozdílem, že v pondělí je zavřeno. Navíc při příležitosti oslavy 20. výročí Kraje Vysočina platí na výstavu od 1. července do 30. září zvýhodněné vstupné pro dospělé ve výši 20 Kč a pro děti, studenty a seniory je zcela zdarma!

Více informací na: https://www.novinykraje.cz/vysocina/2020/07/02/nenechte-si-ujit-vystavu-popularnich-modelu-auticek-v-trebicskem-muzeu/?fbclid=IwAR3Hu0SlFUpizK5zISxEQklc8d6Kq3mlXtNfeLrk-Ux2IhIXP7VaA3WXi40