Načítám Akce
  • akce již proběhla.
Webinář se koná ve středu 10. 3. 2021 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je ZDARMA.
OrgPad je jednoduchý nástroj, umožňující zcela svobodnou organizaci myšlenek a poznatků. Během tohoto uspořádávání vznikají nové nápady a nutnost nově přemýšlet. Také se zde odráží osobnost, zkušenosti, prožívání a způsob myšlení toho, kdo v OrgPadu tvoří. Právě tyto vlastnosti nástroje nám mohou pomoci získat pochopení jak dětí, které učíme, tak nás samotných. To pak přináší nové možnosti individualizace a vnášení smysluplnosti do výuky a také nacházení východisek, nových nápadů a řešení. Na využití OrgPadu nahlédneme více prakticky, např. jak pomohl nalézt vyhovující formu projektového vyučování, způsob průběžného hodnocení práce dětí, vytváření multimediálních prezentací a nástěnek a mnoho dalšího. Nelze opomenout také jednu z hlavních vizí OrgPadu, kterou je vznik sociální sítě, kde lidé budou sdílet své myšlenky a znalosti. Již nyní sem mohou děti přispívat hodnotnými pracemi. To jim dodává velký pocit smysluplnosti a vede je to k zodpovědnosti. Prohlédneme si některé ze žákovských prací, ale také další dokumenty vytvořené k různým účelům.
Co Vám webinář přinese?
– Účastníci/ce si odnesou znalost nástroje, který stimuluje lidskou tvořivost a který se dá využít snad ve všech možných oblastech každodenního života.
– Osvojíte si jeho základní ovládání a seznámíte se s jeho funkcemi a možnostmi. Také zde naleznete mnoho inspirace nejen pro výuku.
– Dozvíte se více o tom, jakým způsobem přemýšlíme, a jak je možné toho využít v procesu učení nebo hledání řešení problémů.
– OrgPad se též může stát novou oblastí, ve které je možné se kreativně realizovat.
Registrovat se můžete níže, těšíme se naviděnou!
http://bit.ly/registrace-webinar-10-03-21
Pokud Vás téma zajímá, ale nehodí se Vám termín, i tak se registrujte – budeme po odvysílání rozesílat záznam webináře.