Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Webinář se koná ve středu 25. 11. 2020 od 20:00 prostřednictvím Google Meet a je ZDARMA.

Webinář pořádáme ve spolupráci se SKAV a setkáme se tentokrát s lektorkou Michaelou Řeřichovou. Ta spolupracuje s dětmi, mladými lidmi, jejich rodinami a podporuje je v sebeřízení (nejen) ve vzdělávání a v osvojování efektivní nenásilné komunikace. Organizuje pobytové vzdělávací akce pro děti a mládež. Spolupracuje se školami a učiteli, pokud se rozhodnou pro zavádění studentských/žákovských samospráv a principů sebeřízení ve vzdělávání. Přednáší a beseduje o procesu učení, formách a možnostech vzdělávání, o komunikaci.

Michaela si pro Vás nachystala prezentaci s diskusí o tom, co je to vlastně učení, co potřebuje mozek, organismus člověka, aby se efektivně učil. O vnitřní motivaci, jak ji udržet a podporovat. O zásadní kompetenci pro vzdělávání a samostatný i spokojený život člověka – o sebeřízení.

Registrovat se můžete skrze přiložený odkaz
➡️ http://bit.ly/registraceWebinar49

Na obrázku může být: 1 person, text that says 'LIVE Učime nanečisto #49 Motivace, potreby, bezpečné prostredi pro efektivní učeni Michaela Rerichová 25. listopadu 2020 ve 20:00 UDučimeonline.cz cesko digital'