Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Webinář se uskuteční 3. prosince.

Milí jazykoví lektoři,

Zveme vás na webinář, který vznikl ve spolupráci se společností Mooveez. Dozvíte se, jak Mooveez využít pro vaši výuku a dokonce i jak si něco přivydělat!

Mooveez je aplikace na učení se cizích jazyků pomocí autentických videí. Student se v ní učí porozumění poslechu, trénuje si v ní překlady, dělá si různá cvičení a ukládá si neznámá slovíčka. Jazykový lektor má k dispozici lektorský portál aplikace Mooveez, kde kromě filmů a jiných videí může využívat už předpřipravených aktivit na procvičování porozumění poslechu a slovíček.

Díky spolupráci Mooveez s projektem Digitální_lektoři můžete i vy, lektoři jazyků, využít všeho, co lektorský portál nabízí, a získat slevu pro své studenty i provizi z doporučení. Řekneme vám, jak na to!

Obsah webináře:
45 min – video o aplikaci Mooveez a lektorském portálu
20 min – živá diskuze s našimi hosty ze společnosti Mooveez

Webináře se zúčastní:
🔵 Ivana Kudrnová, lektorka španělštiny a spoluautorka projektu Digitální_lektoři
🔵 Martina Limburg Loučková, pedagogická metodička ze společnosti Mooveez
🔵 Jiří Horák, ředitel společnosti Mooveez

Živé vysílání proběhne ve čtvrtek 3.prosince od 20:00 a bude se vysílat na Facebookovém profilu Digitální_lektoři i v soukromé Facebookové skupině „Online výuka cizích jazyků“. Není třeba se nikde přihlašovat.

Těšíme se na vás!

Na obrázku může být: text, kde se píše 3. 12. 2020 ve 20:00 mooveez the joy of understanding STREAM projazykovélektory jazykové ZDARMA lektory LIVE pro d_l Digitální_lektori