Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Všemi tak chválené DIVADÉLKO KŮZLE ( www.divadelkokuzle.cz ) přijede do Brtnice. Můžete se těšit na pohádku Potrestaná lakota. O čem pohádka je?
Ve vesnici Podpěšín je chalup jako máku. Nás však budou zajímat jen dvě. Ta šišatá, která patří Petrovi a ta Zorčina, co je tak bohatě zdobená. Mezi Zorkou a Petrem je sice rozdíl, on je chudý, ona bohatá, avšak jsou z jedné vesnice a musejí se spolu naučit vyjít. Jak to s nimi dopadne?

Může jít o obrázek 2 people a text that says 'Materské centrum Včelka V Brtnici Divadélko Küzle vás zvou na divadelní pohádkovy pribeh vesnici Podpešín je chalup jako máku. Nás však budou zajímat jen dvẽ. Ta šišatá, která patrí Petrovi Zorčina, tak bohate zdobená. Mezi Zorkou Petrem je sice rozdíl, on je chudý, ona bohatá, zjedné vesnice musejí se spolu naučit vyjít.Jak to nimi dopadne se dozvíte pohádce názvem POTRESTANÁ LAKOTA kde: Kino Brtnice kdy: Sobota 29.1. 2022 17:00 Predstaveníse délí na pohádky hudební porady, koncipována velmi interaktivné často se détsky divák stává součástí vlastního déje. upredprodeji: dospeli) (dospéli) Predprodej vstupenek KRÁMEK- regionálních produktu (Nám.Svobody 259, Brtnice) KRÁMKU: Po-Pá'