Načítám Akce
  • akce již proběhla.
Mikuláš, čerti a andílci na Edenu! 🎅
V neděli 5.12.2021 bude Eden patřit čertům, andělům a Mikuláši, kteři přijedou odměnit děti, které byly celý rok hodné a postrašit ty, které se nechovaly úplně ukázkově.
Pro děti budou k zakoupení dárkové balíčky, které se následně v rámci vystoupení předají dětem za přednesení básničky.
Balíčky lze zarezervovat předem, více informací na edenakce@gmail.com. Na místě budou balíčky dostupné pouze v případě, že zbydou z předprodeje.
Akce proběhne ve spolupráci s DDM Bystřice nad Pernštejnem a jezdeckou skupinou Štvanci.
🎄PROGRAM🎄
🟢15:00 Otevíráme areál
Otevřeny budou expozice v horní části okolo nádvoří (panské bydlení, příběh půdy) a lékárna s přírodními produkty. Na nádvoří budou také naši koníci k povození dětí a zvířátka z naší farmy.
🟢16:30 Příjezd Knížete pekel, čertů, Mikuláše a andělů
Předání zakoupených balíčků dětem zapsaným v knize hříchů. (Objednávky na edenakce@gmail.com)
K občerstvení budou připraveny grilované dobroty, horká polévka, teplé nápoje a točené pivo.
Snížené vstupné na akci: děti 80 Kč, dospělí 60 Kč.
Může jít o obrázek 5 people , people standing , fire a text that says 'Eden centrum BystricenadPernštejnem Bystrice nad Pernštejnem 5.12.2021 od 15:00 Čertovská show aneb prijezo Knížete pekel Prijezd Knížete pekel, čerti, Mikuláše a andélu S jezdeckou skupinou Štvanci zapisováni do knihy hríchủ a predáváni mikulášskych balíčku (objednáni na e-mailu edenakce@gmail.com Doprovodny program svezení na koních krmeni zvírátek psani dopisu Ježiškovi občerstveni omeček DDM Bystrice nad Pernštejnem Facebook: EDEN Centrum Instagram: @edencentrum @edenjezdeckyareal E-mail: edencentrum@seznam.cz www.centrumeden.cz'