Jako každý rok spouští Asociace nestátních neziskových organizací v ČR nominace do soutěže Osobnost neziskového sektoru, která je naší hlavní akcí. Hledáme pracovníky v neziskových organizacích, kteří svou činností dlouhodobě přispívají […]

Jako každý rok spouští Asociace nestátních neziskových organizací v ČR nominace do soutěže Osobnost neziskového sektoru, která je naší hlavní akcí. Hledáme pracovníky v neziskových organizacích, kteří svou činností dlouhodobě přispívají k tvorbě silné občanské společnosti a v uplynulém roce se obětovali pro své blízké nad rámec pracovních povinností. Zasílejte nám své nominace a pomozte nám šířit povědomí o soutěži mezi dalšími neziskovými organizacemi!

Informace k Osobnosti neziskového sektoru 2021 může každý nalézt na webových stránkách ANNO ČR: http://anno-cr.cz/osobnost-neziskoveho-sektoru-2021/

Nominace se vyplňují prostřednictvím tohoto formuláře: https://forms.gle/EG6BieroztvYeDfm6

Pro případ eventuálních technických problémů s online formulářem, nebo pro napsání odpovědí separátně a jejich následné zkopírování, zasílám v příloze formulář ve Wordu.

Deadline pro zasílání nominací je 30. září 2021.

O vítězi rozhodne vzájemně nezávislá porota složená ze zástupců neziskového sektoru a veřejné sféry. Vyhlášení Osobnosti se bude i letos z důvodu pandemie koronaviru konat on-line formou. Na parametrech soutěže se jinak nic nemění. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Partnerem projektu je Hlavní město Praha.

Mgr. Jan Vocel
PR manažer ANNO ČR
Email: jan.vocel@anno-cr.cz
Telefon: 737 415 997

+ posts

šéfredaktor