Prázdninová akce Vysočinou s Igráčkem zve k výletům po Vysočině! Pokud se chcete zapojit, stačí se vyfotografovat s Igráčkem u devíti cílů po celé Vysočině a přes sociální sítě se […]

Prázdninová akce Vysočinou s Igráčkem zve k výletům po Vysočině! Pokud se chcete zapojit, stačí se vyfotografovat s Igráčkem u devíti cílů po celé Vysočině a přes sociální sítě se zapojit do hry vyhlášené agenturou Vysočina Tourism.

Mezi turistické cíle nacházející se po celé Vysočině bylo zařazeno i Ekotechnické centrum Alternátor Třebíč. Zde a v dalších místech mohou děti o prázdninách soutěžit o zajímavé ceny v rámci akce „Vysočinou s Igráčkem“. Alternátor zároveň bude i jednou z devíti lokalit, kde pro děti během prázdnin proběhne den plný úkolů.

Děti, které od 1. června do 20. srpna navštíví alespoň devět dětských turistických cílů (jejich seznam je na https://www.vysocina.eu/temata/vysocina-detem/vysocina-detem) a na nichž se s jakoukoli figurkou Igráčka vyfotografují tak, aby daná lokalita byla jasně patrná, se dostanou do slosování o sto vstupenek pro tři osoby na Igráčkův festival plný zábavy, který proběhne 28. srpna v Outdoor resortu v Březová na Třebíčsku. Zde mladé soutěžící čekají další soutěže, hry, ceny a losování o rodinné pobyty v pohádkové vesničce Podlesíčko a na Šiklově mlýně.

Podmínkou je zmíněné fotografie umístit na svém Instagramu či poslat soukromou zprávou na facebookovou stránku Vysočina Tourism (@vysocinaregion). Soutěžní příspěvek musí být označen #vysocinousigrackem a @vysocinaregion a musí obsahovat všech devět fotografií.

K plánování návštěv může rodičům a dětem pomoci Cestovatelský deník, který letos vydal Vysočina Tourism, jenž je organizátorem i akce „Vysočinou s Igráčkem“. Deníky lze zakoupit na řadě turistických cílů po celé Vysočině, Alternátor nevyjímaje.

Článek dostupný z: http://objektiv.trebicsko.cz/1224-trebicsky-alternator-jednim-z-cilu-akce-vysocinou-s-igrackem.html?fbclid=IwAR0w5XaFuf0NN1Ctok2QS0f1D837A7nrkGKzybzAZspLaMt0JHZfItXU1bc

krskova@rdmkv.cz | + posts

redaktorka